2024-04-20 Honoratka

Nurkowy wypad klubowy z kursami Advanced i Wreck w tle.

Honoratka jest chyba obecnie najbardziej popularnym i obleganym w sezonie spotem nurkowym w Polsce (jeżeli chodzi o wody otwarte). To dobrze zarządzana baza z ciekawym zbiornikiem o bardzo różnorodnym „krajobrazem” pod wodą. Mamy tutaj wiele atrakcji dostępnych dla początkujących nurków. Szczególnie polecam „wraki”, fajny las w zachodniej części, gdzie można spotkać dorodne szczupaki i pooglądać ładny litoral. Głębiej ślady działalności górniczej, drabiny, sprzęt górniczy, specjalnie dla nas zatopiony helikopter, itd. Przejrzystość wody potrafi zaskakiwać naprawdę pozytywnie jak na polskie wody i do tego sztuczny zbiornik.

Na miejscu meldujemy się ok. 9:00, siedzimy calutki dzień, najpewniej w ogóle nocujemy na miejscu (formuła biwakowa – namioty + 25zł), lub w okolicy (np. hotel Wityng 150zł za noc w pokoju 2os).
Także brać: sprzęt nurkowy, termosy, jakąś przegryzkę i jedziemy. Kto chce zostać na noc – do ustalenia, w jakiej formule. Ktoś chce pojawić się w niedzielę? Doskonale, jesteśmy na miejscu.

W ten weekend prowadzę dwa kursy – są jeszcze miejsca:

WRECK DIVER – na Honoratce będę prowadził część ćwiczeń i pokazywał umiejętności przydatne na wrakach, kurs zostanie zakończony na jednym z wyjazdów bałtyckich.

ADVANCED ADVENTURER – dla posiadaczy podstawowych certyfikatów, kolejny stopień, po uzyskaniu którego będzie można nurkować do 30m.

Opłaty:
45zł wstęp do bazy nurkowej
40zł klubowe wyjazdowe (pobierane od osoby nurkującej, obejmuje zaplecze serwisowe, zabezpieczenie zestawem tlenowym, awaryjnym sprzętem zapasowym).
30zł za ładowanie powietrzem butli 15l.

Pytania, zgłoszenia: kuba@nurklub.pl
501-744-477

Honoratka

Cena obejmuje
– Opłatę bazową i wsparcie instruktorskie

Cena nie obejmuje
– Kosztów ładowania butli, wypożyczenia sprzętu

Plan wyjazdu
Na miejsce zjeżdżamy się k. 9:00 własnymi samochodami (lub transport z W-wy we wczesnych godzinach porannych). Osoby szukające transportu proszone o wcześniejszy kontakt.

Zapisy i więcej informacji: kuba@nurklub.pl