Dla Firm

Chcesz zorganizować niezapomnianą imprezę integracyjną – inną niż wszyscy?

Otwórz drzwi do podwodnego świata!

Zamiast oklepanych wyjazdów z paintballem w tle proponujemy jeden z nowatorskich, ciekawych i intrygujących sposobów na wspólne spędzanie czasu przez pracowników w ramach tzw. imprez lub wyjazdów integracyjnych.

Zapraszamy na  wyprawy nurkowe dla firm.

Nurkowanie wiąże się ze ścisłą współpracą w grupie, obdarzaniem się wzajemnym zaufaniem oraz wsparciem. Dzięki takiemu wyjazdowi polepszysz wyniki zespołu, a jego wydajność znacznie się poprawi. Gwarantujemy dobrą zabawę, sporą dawkę adrenaliny oraz podziwianie niesamowitych widoków podwodnej flory i fauny.

Nasza propozycja to doskonały sposób na wyróżnienie najbardziej wartościowych pracowników, podkreślenie prestiżu pracy w danej firmie czy element doskonałej kampanii promocji wewnętrznej.

Rummu – Estonia

Co warto zobaczyć pod wodą

Proponujemy wyjazdy nurkowe w Polsce i za granicę. Świat nurkowy to nie tylko ryby i rafy, ale także tajemnicze wraki statków czy zagadkowe jaskinie. Nieważne jakie miejsce wybierzesz, każde nurkowanie i tak zrobi na twoim zespole ogromne wrażenie.

Oferujemy opiekę profesjonalnej kadry instruktorskiej zarówno na lądzie jak i pod wodą.  Nasza wspólna wyprawa zostanie uwieczniona na zdjęciach co, stanowić będzie znakomitą pamiątkę z fascynującej integracji.

 Warto postawić także na inne atrakcje

Główną atrakcją wyjazdu jest oczywiście przygoda z nurkowaniem, warto jednak wybrać takie miejsce, gdzie poza wodą można także zobaczyć coś ciekawego. Oferujemy lokalizacje zarówno ze wszelkimi atrakcjami turystycznymi  jak też takie, w których pracownicy będą mogli odpocząć od zgiełku i zrelaksować się w ciszy.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno Mazury, polskie wybrzeże ale również Estonię, Egipt, Grecję czy Maltę.

Zorganizowanie wyjazdu nurkowego wydaje się być pomysłem znakomitym. Czas więc na całkiem nowy, oryginalny wyjazd integracyjny szyty na miarę. Pora na wycieczkę nurkową!

Zapraszamy do kontaktu:

Magdalena Sapińska

magda@nurklub.pl

tel. 608-488-499