Nurklub

Nie jesteśmy zwyczajni, nie jesteśmy normalni. Znikamy pod wodą przy każdej nadarzającej się okazji. Jeżeli nawet mamy przerwę powierzchniową dłuższą niż tydzień to już pod koniec tygodnia ciągnie nas pod wodę. Nurklub to miejsce spotkań, wymiany doświadczeń, poglądów. Nurklub to wspólne wyprawy, odkrycia i przedsięwzięcia. Wszystko robimy bez napinki i bez pośpiechu skupiając się przede wszystkim na czerpaniu przyjemności ze wzajemnego spędzania czasu nad, na i pod wodą.

Szkoła nurkowania Nurklub Józefów – Warszawa to nie tylko kursy nurkowania, to doskonalenie umiejętności nurkowych, warsztaty, konsultacje dotyczące ścieżki szkoleniowej, pomoc w pięciu się po szczeblach drabiny nurkowej, nurkowania dekompresyjne, ścieżka pro (zostań instruktorem nurkowania), ale także fotografia podwodna i wszelkie inne ciekawe projekty związane z wodą.

Czym się jeszcze zajmujemy?
– Produkcja filmowa, zabezpieczenie planu zdjęciowego (jeżeli realizowane są ujęcia nad/w/pod wodą), przygotowanie aktorów i członków zespołu filmowego do pracy w wodzie. Współpracuję z ekipami kaskaderskimi (Stunt Bros,Stunt Service). Potrzebujesz pomocy w swojej produkcji filmowej – zapraszam!
– Podwodne prace poszukiwawcze, wydobywcze. Potrzebujesz coś znaleźć, potrzebujesz coś wydobyć, sprawdzić dno, zajrzeć pod lustro wody – kontaktuj się ze mną.
– Fotografia podwodna – z zamiłowania jestem fotografem, od dłuższego czasu zajmuję się też szlifowaniem warsztatu pod wodą. Nie mogę się uznać za artystę, ale solidnym rzemieślnikiem już mogę się nazwać. Chcesz mieć fajne, niebanalne zdjęcie pod wodą? Chcesz rozpocząć swoją ścieżkę w fotografii podwodnej – łap mnie.