Nurkowanie i Film – wsparcie produkcji filmowych

Przy okazji różnych produkcji filmowych – tych profesjonalnych i tych amatorskich często pojawia się kwestia realizacji ujęć w wodzie, czasami także pod wodą. Dobrze przygotowana ekipa filmowa wie jak zaplanować takie ujęcia, jakiego sprzętu będzie potrzebować, przygotuje do pracy w wodzie (lub pod nią) wszystkie zaangażowane osoby. Do tego na planie obecna będzie osoba czuwająca nad bezpieczeństwem wszystkich znajdujących się w wodzie członków ekipy.

Jeżeli szukasz wsparcia w realizacji ujęć w wodzie i pod wodą, odezwij się do nas:

 • Zapewnimy pełne wsparcie merytoryczne do przygotowania ujęć związanych z wodą. Zaproponujemy odpowiedni zbiornik, sprawdzimy wybrany przez ciebie zbiornik, przygotujemy teren pod ujęcia (sprawdzimy dno i okolice pod względem bezpieczeństwa realizacji ujęć).
 • Przygotujemy zespół do realizacji ujęć. Osoby wchodzące do wody będą wiedziały jak w niej pracować by było bezpiecznie i komfortowo. Jeżeli ujęcia będą realizowane pod wodą – przygotujemy wszystkie potrzebne do ujęć osoby by umiały korzystać ze sprzętu nurkowego i przebywały pod wodą z zachowaniem odpowiedniego marginesu bezpieczeństwa. W razie czego zapewnimy odpowiednie osoby by wesprzeć realizację ujęć pod wodą.
Przygotowanie aktorów do realizacji ujęć pod wodą.
 • Dostarczymy odpowiedni sprzęt. Od sprzętu ratunkowego po sprzęt nurkowy. Brakuje ci sprzętu do realizacji ujęć pod wodą? Pomożemy w wynajmie odpowiedniego.
 • Zapewnimy odpowiednich ludzi. Zaczynając od bezpieczeństwa na planie: ratownicy z uprawnieniami, ze sprzętem ratunkowym, nurkowie zabezpieczający, doświadczeni kaskaderzy z uprawnieniami do nurkowania, członkowie ekipy realizatorskiej – brakuje ci profesjonalnego operatora kamery, który będzie umiał realizować zdjęcia pod wodą? Skontaktuj się z nami.
 • Przeszkolimy w skróconym lub w pełnym wymiarze aktorów. Szkolimy w systemie PADI, prowadzimy certyfikowane szkolenia nurkowe od podstawowych po specjalizacje. Zapewniamy indywidualny tok i kameralne warunki.
 • Mamy doświadczenie zarówno w szkoleniach jak i w pracy na planach filmowych, w realizacji ujęć podwodnych. Przygotowywaliśmy aktorów, zabezpieczaliśmy plany zdjęciowe, zapewnialiśmy dublerów i kaskaderów do różnych produkcji filmowych.

Braliśmy udział przy takich realizacjach ujęć jak:

 • „Korona Królów” serial TVP – zabezpieczenie wodne, ratownik z uprawnieniami, zapewnienie sprzętu zabezpieczającego i nurkowego.
 • „Barwy Szczęścia” serial TVP – zabezpieczenie wodne, zabezpieczenie aktorów w wodzie, ujęcia z dublerami, zabezpieczenie ujęć pod wodą, kaskaderzy.
 • „Legiony” reż. Dariusz Gajewski – kaskaderzy, zabezpieczenie wodne, zapewnienie sprzętu zabezpieczającego i nurkowego.
 • „Kobro / Strzemiński. Opowieść fantastyczna” reż. Borys Lankosz – przygotowanie aktorów do ujęć podwodnych, zabezpieczenie planu podczas ujęć podwodnych, zabezpieczenie wodne, zapewnienie zbiornika do ujęć podwodnych.
 • „Jerry” reż. Roman Przylipiak – zabezpieczenie planu zdjęciowego, zapewnienie sprzętu zabezpieczającego i nurkowego, przygotowanie aktora do użycia sprzętu nurkowego, zabezpieczenie aktora w wodzie.
 • „Krakowskie Potwory” – zabezpieczenie planu zdjęciowego, zapewnienie sprzętu zabezpieczającego i nurkowego, przygotowanie aktora do użycia sprzętu nurkowego, zabezpieczenie aktora w wodzie.
 • „Glitter” – zabezpieczenie planu zdjęciowego, zapewnienie sprzętu zabezpieczającego i nurkowego, przygotowanie aktora do użycia sprzętu nurkowego, zabezpieczenie aktora w wodzie.

Ściśle współpracujemy i polecamy: Stunt Bros.pl, Stunt Service.pl