Ucz się razem z nami

U nas szkolenie podstawowe, kurs nurkowania to to nastawienie na efekt – masz po kursie umieć bezpiecznie nurkować, wiedzieć jaki sprzęt nurkowy wybierać i czym się kierować. Jesteśmy szkołą połączoną z klubem, dodatkowo działamy w grupie i Fundacji GEPN. Jesteśmy pasjonatami tej aktywności i propagujemy nurkowanie, postawy ekologiczne mające bezpośredni wpływ na środowiska wodne, bierzemy udział w imprezach społecznych, sami organizujemy różne wydarzenia mające promować nurkowanie jak i dbałość o środowisko wodne.

Szkolimy na Deep Spot Mszczonów! Chcesz zrobić kurs w Deep Spocie? Świetnie! Poświęć cztery dni by zrobić cały kurs nurkowania. Spędź dni szkoleniowe w najbardziej komfortowych warunkach dla nurków, jakie można sobie tylko wymarzyć!

Szkolimy autorsko, szkolimy indywidualnie, szkolimy dostosowując się do Twojego tempa. W nauce stawiamy na brak pośpiechu – nie spieszmy się, uczmy się wszystkiego w najlepszym dla Ciebie tempie. Celujemy w efekt – nie chodzi nam o wystawienie certyfikatu, ale o wypuszczenie nurka posiadającego dobre przygotowanie do bezpiecznego uprawiania tej aktywności.

Terminy spotkań organizacyjnych w roku 2022: 23 marca, 27 kwietnia, 25 maja, 22 czerwca.

Najpierw spotykamy się online, kliknij w poniższy odnośnik, wybierz interesujący Cię termin spotkania, zarejestruj się i połącz za pomocą aplikacji ZOOM w wybranym terminie. Rejestracja pod poniższym odnośnikiem pozwoli Ci dołączyć do naszego spotkania online w danym terminie – wystarczy telefon/tablet/komputer z kamerką i dostępem do internetu.

Chcesz spotkać się osobiście? Zadzwoń: 501-744-477 lub napisz: kuba@nurklub.pl

REJESTRACJA NA SPOTKANIE ORGANIZACYJNE ONLINE – WYBIERZ DATĘ

Podstawowy kurs nurkowania – SSI Open Water Diver – więcej informacji

Pozostałe kursy