Wyprawy

Kobanya – Budapeszt – luty 2021

Wracamy do Budapesztu by znowu zanurzyć się w przepięknych komnatach Morii… tfu, przepraszam, Kobanyi. Kobanya to kopalnia wapienia zlokalizowana w sercu Budapesztu. Przepastne hale, białe ściany odbijające światła latarek nurkowych, wielopoziomowe komnaty, klatki schodowe. To spektakularne widoki, które zostają w pamięci. A po nurkach zostanie sporo czasu na zwiedzanie Budapesztu.

Bałtyk – wraki z Łeby 6-7/03/2021

Tym razem przemieszczamy się do Łeby by zanurkować na nowych dla nas wrakach w zakresie do 40m. Pod wodą bałtyckie specjały: dobrze zachowane drewniane statki sprzed 200 lat, wraki powojenne (w tym samoloty). Płyniemy szybką łodzią: Hanter. Ilość miejsc mocno ograniczona więc radzę się spieszyć!

Rummu – zalany gułag w Estonii – 29/04-03/05/2021

To znajdujący się w Estonii w prowincji Harju zalany kamieniołom przy zamkniętym z końcem 2012 roku sowieckim więzieniu. Jedno z najciekawszych nurkowisk w Europie – tajemnicze, robiące niesamowite wrażenie, a jednak dostępne nawet dla niedoświadczonego nurka….

Bałtyk – wraki z Łeby 29-30/05/2021

Druga tegoroczna wyprawa na Bałtyk z Łeby. Pod wodą bałtyckie specjały: dobrze zachowane drewniane statki sprzed 200 lat, wraki powojenne (w tym samoloty). Płyniemy szybką łodzią: Hanter.

Kwiecień 2021

Wyjazd rodzinny połączony z nurkowaniem to doskonała propozycja dla całej rodziny. A pod wodą czekają na nas dłubanki płytkie, głębokie, stoki, ścianki.