Wyprawy

Kobanya – Budapeszt – 18-20/02/2022

Wracamy do Budapesztu by znowu zanurzyć się w przepięknych komnatach Morii… tfu, przepraszam, Kobanyi. Kobanya to kopalnia wapienia zlokalizowana w sercu Budapesztu. Przepastne hale, białe ściany odbijające światła latarek nurkowych, wielopoziomowe komnaty, klatki schodowe. To spektakularne widoki, które zostają w pamięci. A po nurkach zostanie sporo czasu na zwiedzanie Budapesztu.

Egipt – Dahab 15-22/01/2022

Legendarny Dahab czeka. Jedziemy tam w styczniu. Będzie grupa kończąca OWD, będą nurki rekreacyjne, deep jak i tec – dla każdego coś dobrego. Nocujemy w Dahab, w Planet Oasis obok bazy nurkowej Planet Divers.

NURKOWY FESTIWAL MOCY 2021 – 3-5/12/2021

Zapraszam na NFM 2021 – to już siódma edycja. Byłaby ósma, gdyby nie pandemia i ograniczenia zeszłoroczne. Tym razem jednak próbujemy i się łatwo nie poddamy. Trzeba spotkać się w gronie nurkowym w ośrodku „Nemo w Kulce” nad j. Łęsk, pogadać o nurkowaniu, potestować sprzęty różne: latarki, systemy grzewcze, skafandry i akcesoria.

Klubowy wyjazd Piechcin – sobota 13/11/2021

Czas na szybkie jednodniowe wypady klubowe. Jedziemy Nurbusem wcześnie rano na Piechcin. Na miejscu mamy zamykaną, ogrzewaną wiatę i pokój socjalny z ciepłymi napojami. Robimy więc komfortowo dwa nurkowania i ruszamy śmiało do domu by zdążyć jeszcze na kolacje!

Jesienna Hańcza – nurki/grzyby/kursy – 22-24/10/2021

Zapraszamy na październikowe nurkowania na Hańczy. W planie rodzinny weekend – nury, rowery, grzyby. Dla nurków z doświadczeniem – nurkowania z łodzi w mało eksplorowanej zachodniej części, nurkowania TEC (Adv. Nitrox). Dla nurków chcących podnieść swoje kwalifikacje kursy: DRY SUIT, DEEP DIVER, ADVANCED ADVENTURER

Rummu – zalany gułag w Estonii – 22-26/09/2021

To znajdujący się w Estonii w prowincji Harju zalany kamieniołom przy zamkniętym z końcem 2012 roku sowieckim więzieniu. Jedno z najciekawszych nurkowisk w Europie – tajemnicze, robiące niesamowite wrażenie, a jednak dostępne nawet dla niedoświadczonego nurka….

Bałtyk – wraki z Łeby 21-22/08/2021

Płyniemy szybką łodzią z Łeby, Hanter to doskonała jednostka na nurkowania wrakowe – zabiera 12 nurków, ma windę, jest kabina, jest WC, jest szybko i komfortowo. Ilość miejsc mocno ograniczona więc radzę się spieszyć!