Gdzie byliśmy – fotorelacje

Zajrzyj do naszych fotorelacji z wypraw w różne zakątki świata, głównie tego podwodnego.

Estonia – Rummu, czerwiec 2019.

Estońskie Rummu – zalany gułag, w którym wydobywano wapień, odwiedziliśmy już czwarty raz. Trafiliśmy tym razem na białe noce, co nas kompletnie rozregulowało czasowo.


Hańcza – jesienne wyprawy – październik 2020

Hańcza. Mierkinie.

Nasza jesienna wyprawa w październiku 2020 poraz kolejny uzmysłowiła mi, że Hańczę najlepiej odwiedzać właśnie na jesień. Zarówno nad wodą jak i pod wodą można liczyć na najciekawsze widoki i najlepsze warunki. No i koniecznie doceniać trzeba też inne walory regionu: wybrać się na spacer, na rower.


Honoratka – następca Zakrzówka? – wrzesień 2019

Zimno ale pięknie. Honoratka we wrześniu.

Byliśmy tam już wielokrotnie, ale dopiero we wrześniu 2019 zaliczyliśmy legendarną wizurę. Kolorki grały pięknie, widoczność powalała, a słonko ładnie doświetlało z góry.


Honoratka – październik 2020

Honoratka na płytko bardzo ładna.

Miejsce się rozwija powoli ale konsekwentnie. Po zamknięciu Zakrzówka zrobiło się bardzo popularne. Przyjeżdżają tu więc całe szkoły nurkowania. Niestety, nieduży parking i wciąż dość uboga infrastruktura lądowa powodują, że w wolne dni ciepłe i słoneczne bywa tutaj bardzo tłoczno i czuć ścisk. Polecam więc wpadać na Honoratkę po sezonie, albo w tygodniu. Pod wodą rzeczywiście całkiem przyjemna wizurka, sporo atrakcji dla nurków, tak więc akwen ma ogromny potencjał i warto go odwiedzać.


Dodaj komentarz